Produkte të reja

 • Drita e rrugës diellore me shumicë e fabrikës me shumicë e papërshkueshme nga uji me 10 koka LED Llambë Firefly Lëkundje Starburst Dritat e kopshtit diellore Firefly

  Fabrika me shumicë Drita e rrugës diellore në natyrë me...

  Parametri Emri i produktit Solar Firefly Lights Numri i modelit YC-CP023 Burimi i energjisë Paneli diellor me energji diellore 2V, 140 mAh Kapaciteti i baterisë 1.2V, 600mAh Koha e karikimit 6-8 orë Koha e punës 12-24 orë Materiali ABS+Çeliku inox Madhësia e produktit 220cm MOCS, 2 copë/kuti stoku Po Paketimi OPPd qese ose paketë kafe ose OEM Garanci 1 vit Karakterizimi 1. Lëkundje në erë, si xixëllonjat që fluturojnë në oborr: degët janë të buta dhe elastike dhe dizajni unik...

 • Dritat e tapave të postës diellore të jashtme përfshijnë bazat për shtylla druri 4×4 5×5 6×6

  Dritat e kapakut të postës diellore të jashtme përfshijnë bazat për...

 • 265 Led me sensor lëvizjeje me 3 koka, i papërshkueshëm nga uji, drita diellore në natyrë, dritë muri përmbytëse

  265 Led me sensor lëvizjeje 3 koka i papërshkueshëm nga uji...

  Përshkrimi * Fuqia diellore dhe kursimi i energjisë – Dritat e jashtme diellore të pajisura me 256 rruaza LED super të ndritshme, prodhojnë deri në 2500lm 6500K shkëlqim të lartë dhe shpërndarje të mirë të nxehtësisë.Ndriçoni në mënyrë perfekte oborrin, garazhin, pishinën tuaj. Drita diellore e jashtme e pajisur me bateri litium-jon të rikarikueshme 2200 mAh, më e ndritshme dhe më afatgjatë se drita diellore e ofruar nga markat e tjera, e mundësuar nga paneli diellor me efikasitet të lartë polisilik, ende mund të ngarkohet me me shi apo fito...

 • Dritë diellore e varrosur prej alumini LED i papërshkueshëm nga uji për kuvertë

  Dritë solare prej alumini LED i papërshkueshëm nga uji për ...

  Përshkrimi * Drita e kuvertës së aluminit të papërshkueshëm nga uji LED YC-LG010 është një mënyrë e zgjuar dhe miqësore me mjedisin për të ndriçuar çdo hapësirë ​​të jashtme.Mundësuar nga energjia diellore dhe që nuk kërkon instalime elektrike ose energji elektrike për të funksionuar, kjo dritë diellore nëntokësore është një zgjidhje ndriçimi shumë e përshtatshme dhe me kosto efektive.E ndërtuar nga çelik inox dhe alumini, kjo dritë e qëndrueshme është ndërtuar për të qëndruar.* Kjo dritë diellore e brendshme përmban një panel diellor silikoni monokristalor 6v/97ma që ngarkon shpejt dhe me efikasitet p...

 • Drita e jashtme e papërshkueshme nga uji dhe e sigurt e kuvertës diellore për shtegun tokësor të kopshtit

  Drita e jashtme e papërshkueshme nga uji dhe e sigurt e kuvertës diellore për...

  Përshkrimi * dritat diellore të jashtme Me sensorin e integruar të dritës së ndjeshme, dritat diellore të kuvertës ndizen automatikisht në errësirë ​​dhe fiken në dritë të ndritshme.Shkëlqimi është deri në 40lm.Ju lutemi, sigurohuni që të NDJENI çelësin e dritave të trotuarit dhe të FIKNI filmin në panelin diellor përpara përdorimit.Më pas vendosni dritat tuaja të jashtme në një vend ku mund të ekspozohen ndaj rrezeve maksimale të diellit gjatë ditës.* dridhje dhe ndryshim për të bërë oborr, kopsht, vendkalim, autostradë, lëndinë, oborr dhe kopsht...

 • Shkallë diellore e murit e varur me flakë dridhëse, Dritë e jashtme e verandës së jashtme prej alumini

  Kamionë diellore e varur me flakë dridhëse, Alu...

  Përshkrimi * Dritat elegante diellore pa flakë: Ky fanar diellor në natyrë është dizajn modern dhe klasik. Xhami i vërtetë i pastër dhe metali me cilësi të lartë i bën ato të duken kaq elegante, të forta dhe lëshojnë një sasi të mirë ndriçimi flakë të ndezur gjatë natës. Mos u shqetësoni kur ndizni/fikni dritë për jashtë më. Feneri diellor është një shtesë e këndshme në verandën tuaj të përparme, oborrin, shtyllën e gardhit, murin, oborrin e shtëpisë tuaj * Rezistente ndaj ujit dhe pluhurit: Dritat diellore në natyrë janë bërë nga materiali metalik cilësor për të siguruar që feneri diellor mund të ...

 • Drita varëse diellore prej xhami Drita muri e jashtme diellore e papërshkueshme nga uji

  Drita solare varëse qelqi e jashtme diellore e papërshkueshme nga uji...

  Detajet e produktit Fener muri diellor për natyrë prej çeliku inoks fenerë të varur në natyrë me fanar diellor * Finish i zi Trupi prej çeliku inox- Kundër ndryshkjes dhe mbrojtjes nga rrezet UV ruani pamjen e tij elegante për vite me rradhë.Trup prej çeliku inox, grepa çeliku inox, xhami i pastër, që parandalojnë në mënyrë efektive fanarin e jashtëm nga ndryshkja ose korrozioni.Materialet e besueshme sigurojnë që llambat të mund të përdoren për vite.* NDIKIM/FIKUR Automatik: Feneri mbahet i fikur gjatë ditës dhe ndizet automatikisht në perëndim të diellit për ndriçimin e natës...

Rekomandoni Produkte

Ventilator tavoline elektrik i rikarikueshëm me energji diellore AC DC me panel dhe bateri për shtëpi 12 inç

Tavolinë elektrike e rikarikueshme me energji diellore AC DC...

Dritat Solar Flood Dritat e jashtme Reflektori i papërshkueshëm nga uji Solar 20w 100w 200w 300w 1000w LED Prozhektor me energji diellore me telekomandë

Dritat diellore të përmbytjes Reflektori i jashtëm i papërshkueshëm nga uji...

Drita solare e brendshme e tavanit 100w 200w 300w 500w 800w Drita solare e brendshme Shtepi me telekomandë

Drita e brendshme diellore tavani 100w 200w 300w 500w ...

Shenja e Adresës Led e Ndriçuar e Ndriçuar nga dielli me aksione

Shenja e Adresës LED me ndriçim diellor të papërshkueshëm nga uji W...

Përshkrimi * Vizitorët do ta shohin lehtësisht adresën tuaj Me ndihmën e pllakës së adresës solar, vizitorët do ta shohin lehtësisht adresën tuaj ditën dhe natën nga rruga, dhe është gjithashtu një shtesë e bukur në pjesën e përparme të shtëpisë dhe oborrit tuaj, e cila mund të përdoret gjerësisht në situata emergjente, dërgesa e shpejtë etj. * 2 mënyra ndriçimi Shenja e numrit të shtëpisë diellore ka 2 mënyra ndriçimi: e bardhë e ngrohtë dhe e bardhë e ftohtë. Mund të ndryshoni ngjyrën e dritës që ju pëlqen duke shtypur butonin prapa panelit diellor.Th...

Dritat e Firefly Dritat e Kopshtit të Jashtëm të papërshkueshëm nga uji Për Dekorimin e Shtegut të Patio Oborrit

Kopshti diellor i papërshkueshëm nga uji në natyrë Firefly Lights ...

Përshkrim * PËRMIRËSOJNI DY MODET E NDRISHTIMIT: Drita jonë e re diellore e xixëllonjave është përmirësuar me dy mënyra ndriçimi, të ndezura dhe të ndezura/pulsuese.Kjo dritë diellore kopshti përfshin 10 pako dhe 8 LED/paketë të bardha të ngrohta.Modaliteti i ri i përditësuar i dridhjes e bën Firefly Light të kërcejë në errësirë ​​dhe të lëkundet në erë ashtu si gjëja reale.* LEHTË PËR PËRDORIM: Dritat e zjarrit janë të lehta për t'u përdorur, nuk nevojiten kabllo ose priza, thjesht vendosni dritat diellore në kopshtin tuaj, të mundësuara nga panele diellore (përdorni energjinë diellore për të fuqizuar ...

6 Paketim Dritash Diellore Dekorative për Hapësirë ​​Diellore për Pisturën e Trotuarit të Vendkalimit

6 Paketë Dritash Diellore Pathway Dekorative për Jashtë F...

Përshkrimi 1. Përdorni si dekorime për Ramazanin, dhurata kopshtarie, drita pemësh, drita ombrellë të oborrit, drita artistike të pastrimit, dekorime të verandës së përparme dhe të pasme, ose si llamba tavoline në natyrë, ose thjesht montoni kunjin në një fanar dhe vendoseni në lëndinë.Ngrohtësia e dritës do të lëshojë hije mahnitëse në mur ose tavolinë dhe do të sjellë ngjyrë në oborrin tuaj.2. Efiçiente ndaj energjisë – Këto drita diellore të kopshtit në natyrë janë me energji diellore, gjë që është e përshtatshme dhe ju kursen para në kostot e energjisë.Skadimi...

Drita e rrugës me peizazhe LED diellore për natyrë dekorative e integruar

Diellor me gur ranor për natyrë dekorative të integruara...

Përshkrimi * Prezantimi i Dekorimit të Jashtëm Solar Sandstone Gjith-në-Një LED Peizazhi i Dritës së Rrugës, zgjidhja perfekte për të gjitha nevojat tuaja për ndriçimin e jashtëm.Kjo dritë inovative e rrugës me peizazhe dekorative të jashtme është me energji diellore, duke e bërë atë një zgjedhje miqësore me mjedisin për shtëpinë tuaj.Paneli diellor 2V 40mA siguron që kapaciteti i baterisë prej AA/1.2V/200MAH të jetë i ngarkuar në mënyrë optimale, duke siguruar deri në 8-10 orë dritë të ndritshme pas 4-6 orësh karikimi.* Këto drita të jashtme janë të shpejta dhe të lehta për t'u...

10 Paketë Dritash Diellore Dekorative për Hapësirë ​​të Jashtme për Rrugën e Pisturës në trotuar

10 Paketa Drita Diellore Pathway Dekorative për Jashtë...

LAJME