Rreth Nesh

rreth-ne

Profili i Kompanisë

Ningbo Yuancheng Plastic Co., Ltd. është një prodhues kryesor i ndriçimit diellor në Kinë.Fabrika ka një histori 20 vjeçare, kompania jonë është rritur duke u bërë një nga furnizuesit më të besueshëm në industri.Si një pionier në fushën e energjisë diellore, ne kemi qenë të përkushtuar për të ofruar produkte inovative dhe me cilësi të lartë për klientët globalë.Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej 10750 metrash katrorë dhe është e pajisur me makineri moderne dhe teknologji të avancuar.Ne punësojmë një ekip prej 105 punëtorësh të kualifikuar, të cilët janë të përkushtuar në prodhimin e dritave diellore me cilësi të lartë për të përmbushur kërkesën në rritje të tregut.Me ndihmën e 15 stafit tonë të zyrës, ne sigurojmë që çdo porosi të përpunohet dhe dorëzohet në kohën e duhur.

c1
c3
c4
c6
c7
c2
c5

Kontrolli i cilësisë

Cilësia është prioriteti ynë kryesor.Ne kontrollojmë rreptësisht lëndët e para që përdorim dhe mbajmë një proces të plotë inspektimi të cilësisë për të siguruar që produktet tona përmbushin standardet e industrisë.Fabrika jonë ka kaluar certifikimin BSCI dhe certifikimin ISO9001, dhe produktet tona kanë certifikimin CE, ROHS, UKCA.Ne krenohemi që jemi në gjendje t'u ofrojmë klientëve tanë drita diellore cilësore dhe të besueshme.Në Ningbo Yuancheng Plastic Co., Ltd., ne fokusohemi kryesisht në porositë me porosi OEM/OED.Ne e kuptojmë se çdo klient ka nevoja dhe kërkesa të ndryshme, dhe ne përpiqemi të ofrojmë zgjidhje me porosi që plotësojnë nevojat e tyre specifike.Ne mbështesim shërbimin e korrigjimit të shpejtë 7-ditor, i cili na mundëson t'u ofrojmë klientëve kuota të sakta dhe të shpejta.

yc-solar-dritat

Ne ofrojmenjë gamë e gjerë dritash diellore, duke përfshirë dritat diellore të kopshtit, dritat diellore të rrugëve, dritat diellore të përmbytjes, llambat diellore dhe dritat diellore tokësore.Dritat tona diellore janë krijuar për të qenë efikase ndaj energjisë, miqësore me mjedisin dhe të qëndrueshme.Ato janë perfekte për t'u përdorur në kopshte, parqe, rrugë dhe zona të tjera të jashtme.Dritat tona diellore ofrojnë zgjidhje të besueshme ndriçimi ku mund të mbështeteni.

Në përmbledhje,në Ningbo Yuancheng Plastic Co., Ltd. ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë drita diellore me cilësi të lartë, të besueshme dhe që kursejnë energji.Ne krenohemi me procesin tonë të rreptë të kontrollit të cilësisë, aftësinë tonë për të personalizuar produktet për të përmbushur nevojat specifike dhe përkushtimin tonë për të ofruar kuota të shpejta dhe të sakta.Nëse jeni duke kërkuar për një furnizues të besueshëm të dritës diellore, ju lutemi na kontaktoni tani!

rreth-ne-2
rreth-ne-7
DSC04649
rreth-ne-8
DSC04679
rreth-ne-6
rreth-ne-3